Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

 Odstąpienie od umowy

1. Zgodnie z Ustawą o Prawach konsumenta Klient może odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny, poprzez złożenia stosownego oświadczenia w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki /dotyczy konsumentów/. Zwracane towary muszą być kompletne. Produkty chemiczne i kosmetyczne nie mogą nosić innych śladów używania.

2. Zwracane towary muszą być kompletne, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania.

3. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną kopią faktur lub oryginalnym  paragonem oraz pisemną informacją dotyczącą wady produktu lub przyczyną zwrotu. Sklep gwarantuje Klientowi zwrot kwoty równej cenie towaru wraz z kosztem dostawy i odesłania towaru, z zastrzeżeniem, że jeśli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy do Sklepu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep zwraca Klientowi jedynie koszty najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia. Pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Klient może odesłać przesyłkę na adres sklepu za tzw. pobraniem.Witryna stworzona na platformie