Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Firma "BIFOL" działa w branży opakowań od 1994 roku. Od początku powstania zajmuje się produkcją opakowań foliowych wykonywanych z folii polietylenowej , polipropylenowej. W miarę upływu czasu i zbierania cennych doświadczeń, oczekiwań klientów, firma powiększyła się, powstała HURTOWNIA OPAKOWAŃ z własnym asortymentem produkcyjnym. Stopniowo wprowadziliśmy opakowania papierowe, jednorazowego użytku, produkty dla rolnictwa, środki czystości, chemię gospodarczą, artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne itp.

Nasi odbiorcy to: punkty detaliczne, gastronomiczne, firmy cateringowe, hurtownie, producenci, duże sklepy spożywcze, sieci handlowe, szkoły, przedszkola i instytucje państwowe

Osiągnęliśmy sukces, ponieważ od początku działalności stosujemy w praktyce zasady rzetelnego kupiectwa. Dzięki temu naszą reklamą jest kilka tysięcy zadowolonych klientów.

W roku 2010 utworzyliśmy sklep internetowy, aby ułatwić i przyśpieszyć realizację zamówień przez naszych klientów. Prezentujemy tam zdjęcia i opisy naszych towarów z podaniem cen.

Priorytetem firmy jest:

  • kompleksowa i miła obsługa klientów,
  • dostawy na czas najwyższej jakości produktów przyjaznych dla środowiska w konkurencyjnych cenach.
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

    Joanna Biernat - właściciel

Witryna stworzona na platformie